Listopad 2010

TAKŽE ZNOVU PŘIPOMÍNÁM SONOZLK

30. listopadu 2010 v 21:30 | lvicek99 |  Soutěže

TAKŽE VÁS UPOZORŇUJU ZNOVA NA SONOZLK PŘIHLÁŠKA JE TADY TAK UŽ SE MI TAM KONEČNĚ NĚKDO DALŠÍ PŘIHLAŠTE :-D PROSÍÍÍÍÍÍÍÍM XDDDDD


lví král 4 Ziřina pomsta 1.část

30. listopadu 2010 v 19:33 | lvicek99 |  Příběhy
Když Simba, Kovu, Kiara a Nala řvali na lví skále, všichni byli šťastní, že je zlo poraženo. Jedna vyhnankyně ale jen předstírala, že k nim patří a hned potom co šli všichni do jeskyně, se potají vydala ven. Chtěla najít jinou smečku, která ji nezradí. Za chvíli došla k propasti, do které spadla Zira. Musela sejít dolů, aby mohla jít na druhou stranu. Hráz byla totiž zbořená a dole zahlédla malý potůček, přes který by mohla přeskočit na druhou stranu. Když byla dole a chystala se skočit, najednou uviděla hnědý kožich. Nejdřív couvla, ale potom přišla blíž. Uviděla Ziru.

Lvice: "Ziro? ZIRO!!"

Lvice odcházela smutně pryč, ale najednou se Zira pohnula. Lvice k ní hned přiběhla. Zira pomalu vstávala a lvice se škodolibě zasmála. Věděla, že když Zira žije, sežene si zase smečku a bude zase bojovat proti Simbovi.

Zira: "Samuro??? Co tady děláš?"
Samura: "chtěla jsem najít novou smečku a tak jsem musela přeskočit na druhou stranu, ale všimla jsem si tebe."
Zira: "To je dobře, že jsi tu aspoň ty. Když budeme dvě, troufne si na nás míň zvířat a my můžeme klidně shánět smečku."

Zira přeskočila na druhou stranu a Samura šla za ní. Vylezly na druhé straně nahoru a potom šly dál.

Mezitím si už lvice všimly, že Samura zmizela.

Lvice: "Říkala, že uteče a najde si jinou smečku, ale myslela jsem, že si dělá jenom srandu."
Lvice 2: "To se dalo čekat, že si nedělá srandu. Vždycky byla na straně Ziry a nikdy by ji nezradila. Bylo by nebezpečné, kdyby tu žila s námi."
Lvice 3: "vždyť je to jedno, ať už se klidně nevrátí."
Lvice 4: "Je jasné, že se nevrátí, tu smečku bude hledat snad celý život. Cha cha cha cha."

Všechny lvice se rozesmály, ale najednou přišel Simba.

Simba: "co je tady k smíchu?"
Lvice: "niic jen......"
Simba: "Co jen?"
Lvice 2: "Samura utekla hledat novou smečku. Ona byla vždycky na straně Ziry."
Simba: "COŽE???? JESTLI NAJDE NOVOU SMEČKU, BUDEME MUSET ZASE BOJOVAT A TENTOKRÁT NÁM TO NEMUSÍ VYJÍT!!! KDYBY SE TAM NEOBJEVILI KOVU A KIARA, JE ASI PO NÁS. Tentokrát nás už nemusí zachránit nic."

Lvice se na sebe vyděšeně podívaly. Co kdyby opravdu našla novou smečku?


Zira a Samura pokračovaly v cestě.NÁŠ NOVÝ BLOG

27. listopadu 2010 v 23:21 | lvicek99 |  Ostatní

Založily jsme si se Sarafinou společný blog TADY

DOUFÁM ŽE SE VÁM TAM BUDE LÍBIT. A ZANECHTE KOMENTÁŘ :-Dčlánek

27. listopadu 2010 v 17:23 | lvicek99 |  Ostatní
tak tady je článek  pro sarafínu která mi řekla ať něco napíšu. Ale protože je tohle blbost tak to asi smažu XDDDDD

já :-D

27. listopadu 2010 v 17:10 | lvicek99 |  Moje obrázky
takže když je Keta vlčice se lvím ocasem, sarafina sarafina s jizvou XDD a lara je černá lvice s jizvou tak proč bych já taky neměla svou lví postavu :-D


já
jsem sice lvicek99, ale jsem holka tak jsem se udělala jako lvice :-D

Příběh Kopy 6.část

26. listopadu 2010 v 16:39 | lvicek99 |  Příběhy
Když se další den probudil Kopa daleko od lví skály, nechápal, co se děje. Potom si ale vzpoměl, co se stalo a zesmutněl. Najednou si všiml přicházelících lvic. Začal vrčet, ale jedna na něho promluvila.

Lvice: "KOPO CO SE DĚJE?"

Kopa si všiml, že je to Nala a Sarafina, které se vracely z lovu.

Kopa: "Ne nic se neděje. Jen jsem se lekl že jste vyhnanci."

Nala se usmála.

Nala: "Já vím po tom všem. Taky mi Simba chybí."

Nala si povzdechla a položila ulovenou zebru. Potom se šli všichni tři napít k rybníku.

Na lví skále se mezitím vyhnanci měli dobře. Když šel Scar dolů ze lví skály, najednou zaslechl šustění. V trávě se něco pohnulo. Scar na to okamžitě skočil. Povalil to na zem a potom si všiml že je to Zira.

Scar: " ZIRO? CO TADY DĚLÁŠ???"
Zira: "Pšššššt!!! Viděla jsem lvici, ale není z naší smečky ani z Kopovy. Procházela se po lví říši jako by nevěděla, že tu vůbec někdo je. Hned jsem utíkala vám to říct a nechtěla jsem, aby nás viděla, tak jsem se schovávala v trávě. JDE SEM!!!!

Scar utíkal na lví skálu říct to Kovuovi. Ten se zvedl a utíkal ven. Uviděl tu lvici.

Lvice: "KDO JSI??!!"
Kovu: "KRÁL KOVU. A TY JSI KDO A CO TU DĚLÁŠ????"
Lvice: "Král? Tady vládne nějaký král?? Jo a já jsem Nasuma.
Kovu: "Ano vládnu tady já. Nechceš se přidat do naší smečky?

nafoceno XDD

22. listopadu 2010 v 14:02 | lvicek99 |  Obrázky
mufasa
Podívej k obědu jsem měl antilopu. :-DDD


Scaaaar XDDD

22. listopadu 2010 v 13:28 | lvicek99 |  Obrázky
Tohle se mi povedlo vyfotit když jsem fotila obrázek podle keterého bych mohla zase malovat XDDD

Scar

Scar

myslím že taky začnu fotit srandovní obrázky z TLK pokud ti to nevadí Keto :-D

Příběh Kopy 5.část

21. listopadu 2010 v 15:03 | lvicek99 |  Příběhy
Další den ráno šli Simba s Kopou na lov. Simba zahlédl v trávě malou myšku. Řekl to Kopovi a ten se přikrčil a plížil se k ní. Simba dělal, že tu myšku nevidí a jenom si tak vykračoval, aby ji nevyplašil. Kopa najednou s řevem vyskočil. Myška se lekla a utekla rychle do díry. Kopa šel smutně k Simbovi.

Simba: "musíš být potichu Kopo"
Kopa: "dobře zkusím to znova"

Simba s Kopou šli o kousek dál a uviděli další myš. Kopa se znovu přikrčil a plížil se k ní. Zase vyskočil, ale tentokrát potichu. Chytil ji. Kopa radostí zase vyskočil a tu myš pustil. Zase mu utekla.
Kopa šel zase smutně k Simbovi.

Kopa: "zase mi utekla"
Simba: "Ale chytil jsi ji. Příště nesmíš skákat."

Kopa se na Simbu usmál. Chtěli jít dál a zkusit ulovit něco většího, ale najednou uslyšeli od lví skály hrozný řev. Simba popadl Kopu do zubů a běžel rychle ke lví skále. Uviděl Scara, Ziru a jejich smečku jak útočí na jeho smečku. Položil Kopu a zařval. Scar se zasmál a skočil na něho. Simba Scara odkopl pryč a utíkal na lví skálu. Skočil na Ziru, která útočila na Nalu. Když chtěl Simba Ziru shodit dolů, najednou se na něho vrhla Scarova smečka. Najednou Scar zařval: "DOST!!!! Vyřídím ho sám!"
Scar šel pomalu k Simbovi. Simba couval. Scar ho škrábl takovou silou, že ho shodil. Scar si myslel že ho tentokrát opravdu shodil, ale najednou Simba vyskočil nahoru.

Simba: "BĚŽTE PRYČ NEBO VÁM UKÁŽEME!!"
Scar: "Nemáme kam jít Simbo. Tohle je vlastně náš domov. Máme právo tu bydlet stejně jako ty!!!"

Scar se škodolibě usmál. Simba sklopil hlavu. Nevěděl, co má říct. Najednou ho něco napadlo. Vyhnat je. A to taky udělal. Nikdo nemohl proti tomu nic udělat. Když odcházeli, Scar na Simbu ještě zařval: "NEMYSLI SI ŽE JE TO KONEC!!!!! MY SE VRÁTÍME!!!!"
Zira


Den blbec :-E

21. listopadu 2010 v 0:55 | lvicek99 |  Ostatní

Dneska jsem zažila něco strašnýho. To bych vám teda nepřála!


Začalo to tím, že jsem chtěla vyměnit DVDčko. Jak je uprostřed toho DVDčka taková ta díra, tak jsem tam strčila prst, ale zrovna v tu chvíli se to DVDčko vyplo ,protože bylo moc dlouho zaplý a mě to ten prst přivřelo. Musel příijt táta a to DVDčko zase zapnout, abych mohla ten prst vytáhnout.


Ale to nebylo to nejhorší. Asi tak o hodinu později se mi stalo tohle:

Táta šel do komory pro konzervy a já jsem šla za ním. Měla jsem na něco chuť a my tam míváme sladkosti :-D Podívala jsem se, jestli tam není něco dobrého, třeba tatranka. Nic tam nebylo, tak jsem šla zpátky. Najednou jsem ale viděla na stěně OBROVSKÝHO PAVOUKA VELKÝHO SKORO JAKO MOJE RUKA!!!!!! FUJ !!! Letěla jsem rychle pryč. Máma mě potom v obýváku dlouho uklidňovala.


Scar

20. listopadu 2010 v 16:23 | lvicek99 |  Moje obrázky
Teď jsem dokreslila Scara :-D UUUUUFFFFFFF
Scar

Příběh Kopy 4.část

20. listopadu 2010 v 15:18 | lvicek99 |  Příběhy
Scar dal signál lvicím a hyenám aby zaútočily. Mezitím co se prali, šel zase do jeskyně a odnesl Kopu ven. Běžel s ním k propasti. Věděl, že Simba poběží za ním. Simba si opravdu všiml toho, že Scar nese Kopu pryč a šel za ním. Scar došel k propasti a Simba se schoval za kámen. Scar najednou ale řekl: "Vylez Simbo!!!! Já vím že tam jsi." Simba opatrně vylezl. Scar po něm najednou skočil. Kopa utíkal za kámen, za kterým byl schovaný Simba a sledoval boj. Scar Simbu praštil tlapou a Simba málem spadl do propasti. Zvedl se a vrčel na Scara. Scar Simbu zase praštil a tentokrát se mu povedlo ho shodit. Simba se ale zachytil za okraj. Scar mu zase zaryl drápy to tlapek.

Scar: "cha cha cha cha už zase"
Simba: "GRRRRRRRRR"

Simba se pokusil vyskočit jako předtím, ale Scar už věděl, co chce udělat a zaryl se mu do tlapek ještě víc. Mezitím když lvice bojovaly, jedna si všimla, že jsou Simba a Scar pryč. Zařvala a lvice přestaly bojovat. Zira se podívala na lvici a poznala, že je na Simbově straně. Lvice řekla ostatním, že jsou Scar a Simba pryč. Zira se mezitím proplížila nahoru na malou skalku, na které byla lvice a skočila na ni. Lvice i se Zirou spadla dolů. Zira se zvedla. Lvice ale zůstala ležet. Zira se rozběhla směrem kde slyšela řev. Všechny lvice se rozběhly za ní. Když lvice ze Simbovy smečky uviděly Scara, jak se Simbu snaží shodit dolů, hned na něho skočily. Scar Simbu pustil a Simba padal dolů. Najednou ho zachytila něčí tlapka. Nala ho tahala nahoru. Simba zaryl drápy do skály a šplhal nahoru. Když byl nahoře, hlasitě zařval.

Simba


Příběh Kopy 3.část

16. listopadu 2010 v 20:48 | lvicek99 |  Příběhy
Když šli večer zase všichni spát, Zira šla ven ke skále. Lehla si tam a dělala, že spí. Když všichni vlezli do jeskyně, Zira ještě chvíli čekala a potom se zvedla a potichu vlezla do jeskyně, popadla Kopu a běžela s ním rychle ven. Kopa spal tvrdě, takže o ničem nevěděl. Zira ho zanesla za hranice lví říše. Tam ho položila a šla zpátky na lví skálu.

Když se ráno Simba probudil a neviděl vedle sebe Kopu, rozběhl se ven z jeskyně a zařval na Ziru.

Simba: "ROAAAAAAAAAAAAAAR! KDE JE KOPA???!!!!!

Zira se lekla.

Zira: "Já nevím Simbo, viděla jsem Kopu naposledy, když šel s tebou do jeskyně."

Simba zařval na smečku, ať ho jdou hledat. Potom se rozběhl dolů ze skály a šel ho hledat taky.
Kopa za hranicemi lví říše zatím spal a o ničem nevěděl. vzbudily ho ale podivné zvuky. Kopa pomalu otevřel oči a před ním stály hladové hyeny. Kopa se rychle zvedl a utíkal pryč. Hyeny ho honily. Před Kopou se objevila vysoká skála. Byl v pasti. Hyeny se k němu blížily. Kopa volal o pomoc, ale nikdo ho neslyšel. Najednou se ve tmě objevily svítící oči. Kopa zavolal znovu o pomoc.

Kopa: "TATÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ POMOOOOOOOOOOOOOC!!!!!!"

Simba uslyšel Kopův hlas. Běžel rychle za Kopou.

Když tam Simba doběhnul, tak ztuhl. Před Kopou stál Scar. Už napřahoval tlapu, ale najednou si všiml Simby. Dal tlapu dolů a rozběhl se proti Simbovi. Náhle do stromu udeřil blesk, tak jako kdysi. Scar na Simbu skočil a snažil se ho kousnout do krku. Lvice ze simbovy smečky  rychle přiběhly a skočily na Scara. Scar je ze sebe shodil a zvedl se.

Scar

Kiara a Simba

16. listopadu 2010 v 20:26 | lvicek99 |  Moje obrázky
Kiara a Simba

Obrázek do soutěže:  Tady :-D


Přihláška

15. listopadu 2010 v 17:58 | lvicek99 |  Soutěže

Prodlužuju přihlášku do SONOZLK protože se mi přihlásila jenom Keta a Sarafína.PŘIHLÁŠKA:


TADY


Internet

15. listopadu 2010 v 17:53 | lvicek99 |  Ostatní

Promiňte že jsem tu nebyla, ale nešel nám internet. Máme ho propojenej ze sousedama a oni spravujou střechu.


lev :-D

7. listopadu 2010 v 18:21 | lvicek99 |  Moje obrázky
lev


Příběh Kopy 2.část

2. listopadu 2010 v 17:52 | lvicek99 |  Příběhy
Zira si lehla ke skále a zavolala si Nuku a něco mu pošeptala.

Zira: "Nuko, zítra vzbuď Kopu dřív než vstanou ostatní a přiveď ho ke mě. Já budu čekat dole pod skálou. Vitani to ale neříkej, protože by mi v tom mohla zabránit. Myslím, že si s Kopou hodně rozumí, ale já ji toho lva zbavím. GRRRRRR.
Nuka: "dobře mami, ale co chceš dělat potom?
Zira: "uvidíš"

Za chvíli přišla Vitani lehla si k Ziře a usnula. Potom usnuli všichni.
Ráno udělal Nuka přesně to, co mu Zira řekla.

Nuka: "hej Kopo vstávej"
Kopa: "Co je? Ostatní ještě spí"
Nuka: "Pojď, moje máma ti chce něco ukázat"

Kopa tedy šel za Nukou. Ten ho zavedl dolů pod lví skálu, kde čekala Zira.

Kopa: "Ahoj Ziro.
Zira: "Ahoj princi Kopo. Pojď, něco ti ukážu."
Kopa: "A co?
Zira: "nech se překvapit"

Zira zavedla Kopu znova na to místo, kde zemřel Mufasa.

Kopa: "Co mi tady chceš ukázat Ziro?"
Zira: "z jaké výšky Mufasa spadl"

Zira se potichu zasmála.

Kopa: "Proč mi to chceš ukazovat? A proč jsme taky nevzali Vitani?"
Zira: "Vitani se bojí výšek, proto jsem ji nevzala"

Zira si sama pro sebe řekla: "ach jo, kdyby tak Vitani věděla, co tu o ní vykládám".

Zira: "pojď Kopo jdeme"

Zira vzala Kopu nahoru na skálu, ze které Mufasa spadl.

Zira: "nakloň se, ať vidíš, jaká je to výška"

Kopa se naklonil, ale Zira mu řekla, ať se nakloní ještě víc. Kopa se tedy naklonil ještě víc. Zira najednou napřáhla Tlapu a chtěla ho praštit, ale objevil se Simba a zařval.